DŁUGOPOLE DOLNE, dnia 13 SIERPNIA 2023 r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj o godz. 16.30 w kaplicy w Długopolu Zdroju uroczyste Nabożeństwo Fatimskie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.

2. 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną pobłogosławione podczas wszystkich Mszy Św. według porządku niedzielnego.

3. W uroczystość Wniebowzięcia NMP po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiarę na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Słowenii.

4. Dziękuję za posprzątanie kościołów i kaplicy na dzisiejszą niedzielę.
  5. Zachęcam do do nabycia prasy katolickiej: GOŚĆ NIEDZIELNY , L` OSSERVATORE ROMANO.

6. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek od godz. 19:30 do 20:00. Sprawy losowe są przyjmowane poza godzinami ,po uprzednim kontakcie telefonicznym.

7. Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie lub mailowo, a w dni powszednie po mszy św.

8. Wszystkim przeżywającym wakacje i urlopy życzę udanego, bezpiecznego i radosnego wypoczynku, a wszystkim pracującym dużo sił i obfitości łask Bożych.

13 sierpnia 2023

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 2023