Wypominki

Drodzy Bracia i Siostry.

Dla wielu z Was jedną z tradycyjnych form pomocy zmarłym jest modlitwa wypominkowa.

Na kartce wypisujemy swoich bliskich zmarłych i kartkę wypisaną czytelnie przekazujemy kapłanowi, aby za naszych bliskich modlił się z całą wspólnotą Kościoła w czasie eucharystii sprawowanych za zmarłych czy też Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Sposoby przekazania swojej kartki:

• Czyste kartki leżą na przy wyjściu z kościoła i kaplicy.

Imiona zmarłych możemy również napisać na czystej kartce, którą mamy w domu.

• Nie zapomnijmy wpisać miejscowości w której mają być czytane wypominki.

2. Wypisaną kartkę możemy:

bezpośrednio po mszy przynieść do zakrystii lub kancelarii

możemy ją w kopercie złożyć w czasie mszy na tacę

możemy również wysłać pocztą elektroniczną na adres : biuro@parafiadlugopoledolne.pl

ofiarę przekazać na konto parafii :

św. Jerzego Męczennika w Długopolu Dolnym

57-520 Długopole Dolne 55

Bank PEKAO B.P.:

91 1020 5112 0000 7102 0170 0723 z dopiskiem „wypominki”

3. Kartki wypominkowe będą czytane w Dzień Zaduszny przed wszystkimi mszami oraz w kolejne dni listopada od 03 do 17 listopada w dni powszednie po mszy św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

4. Bóg zapłać składam za złożone dobrowolne ofiary dołączone do kartek wypominkowych i zachęcam do modlitwy za naszych bliskich zmarłych.